אודותינו

10898---Smart-Light

הכל מתחיל ברעיון

המטרה המרכזית שאנו רואים שעומדת לנגד עיננו היא העסק שלכם.
לעסק שלכם מגיע הטוב ביותר, מערך של 360 מעלות מקיף ושלם של כל מה שקשור מבחינת פרסום, מיתוג ושיווק. כאשר המטרה שאנו כאן בשבילה היא הצמיחה העסקית שלכם.

בואו נדבר התקדמות

10871---Consumer-Electronics

שילוב מושלם בכל החזיתות

כשרוצים ליצור מענה של 360 מעלות  לעסק שלך , צריך דבר ראשון שהעסק שלך יהיה זמין, יראה כמו שצריך ויתפקד בצורה מושלמת בכל החזיתות ובכל מערכי השידור.
המטרה שלנו שאתם תתעסקו בעסק שלכם ולא תתעסקו שעניינים שאנחנו מומחים שהם, ובסופו של דבר שהלקוח יראה אתכם בשלל מקומות פירסומיים בצורה המושלמת ביותר.

10874---Digital-Technology

עולם קריאטיבי

עולם המיתוג והפירסום נמצא אצלנו בעורקים, וכל הלקוחות שלנו מקבלים את הטרנדים והחידושים שקיימים כיום בשוק. השוק כיום הוא מהיר, מתנה תכופות וטרנדים עולים ויורדים בקצב מסחרר, והמטרה היא לדעת לקחת את העיצוב שיתן את האימפקט החזק ביותר ולא יעלם ויראה מיושן אחרי מספר חודשים.

מי אנחנו?

אנחנו חברת גיירו מדיה חיים ונושמים עיצוב ומדיה.
אנחנו מספקים שירותי ווב, שיווק אינטרנטי, קידום אתרים, פיתוח אתרים, פתרונות דיגיטל מתקדמים, קידום במדיות החברתיות עיצוב גרפי, מיתוג ושיווק פרסומי, ובבגדול כל מה שהעסק שלך צריך בכדי להראות the best בכל מקום.
את ההתחלה של גירו מדיה עשינו בעיצוב פרינט ועימוד מודעות בוויב, עוד שהווב לא היה ווב אלא רק מחשב ואפשר לקרוא לזה סוג של אינטרנט.
צוות גירו מדיה החברה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, מבחר מוחות חריפים ששולטים ברזי המדיה, הפרסום, השיווק והקידום.
כל פרויקט בחברה זוכה לציוות של אלוף ווב ששולט בכל מה שהלקוח צריך, לפי צרכיו והוא מלווה אותו בכל צרכיו. ולאורך כל הדרך.
המטרה שלנו כחברת מדיה מובילה היא לתת מענה מקיף של 360 מעלות לכל לקוח ולכל עסק שנמצא תחת כנפינו. ולגרום לו לצמחיה עסקית. בעזרת שיטת העבודה הייחודית שפיתחנו אנחנו יכולים לספק את כל המערך הפרסומי תחת קורת גג אחת. פרסום / מיתוג / שיווק. ובסופו של דבר אחנו בגירו מדיה וצח מיכלוביץ שעומד שראשה רוצים להביא לכם שקט תעשייתי בכדי שאתם תוכלו להמשיך לתפעל את העסק שלכם בבטחון.
ובכדי לשלוט במדייה יש לצפות לאן הדברים הולכים, איזה מגמות שולטות בשוק ומה עובד היום. המטרה היא להקים לעסק שלכם מנגנון שעובד כמו שצריך ועושה את העבודה כמו מערכת גלגלי שיניים משומנות, יש צורך בשילוב מושלם של חברת מדיה מקצועית אשר שולטת בפרסום וחייה עיצוב, יודעת לבצע מחקר שוק מעמיק עם שילוב של אסטרטגיות חכמות ובניית נערך פיקוחי על כל הקונצרט אשר נוצר לנו בבניית מערך כזה. gyro-media היא שילוב נכון של עיצוב טכנולוגיה ואסטרטגיה עסקית יוצרים מוצר מוכר ומנצח.

למה ג'ירו מדיה

-עבודה על מערכת פתוחה עם wordpress.
-ניסיון ומקצועיות בקמפיינים בגוגל.
-צוות בוני אתרים החריפים והמקצועיים בשוק.
-מעצב אישי לכל לקוח.
-ניסיון עם מגוון תחומים (עורכי-דין / גננים / חנויות און-ליין
/ אדריכלים / קוסמטיקאיות ועוד).

.חברת ג'ירו מדיה.

בניית-אתרים / קידום/ מיתוג
מתחייבת כי פרויקט הפרסום שלכם ינוהל בצורה המקצועית ביותר,
עם השירות הטוב ביותר ויהיה השראה לעסקים ומתחרים שיראו אתכם.